Společnost AD-Net hledá pracovníky pro výlep plakátů a údržbu reklamních laviček po celém území ČR.

Jedná se o práci na vedlejší pracovní poměr, pracovní vztah funguje na základě dohody o provedení práce, ta se uzavírá vždy na dobu jednoho měsíce. Podle výsledků se prodlouží na další období nebo se předčasně ukončí.

Práce spočívá v zajišťování výlepu a údržby laviček sítě AD-Net, podle dodaného (zaslaného) seznamu. Do správy pracovník dostává cca 50 kusů laviček (jeden výlepový obvod), který je pracovníkům výlepu přidělován vždy podle místa bydliště, pracovník zodpovídá za stav laviček (tzn., že budou včas a po celé období trvání pracovního vztahu v pořádku vylepené). Pracovník se zavazuje k pravidelným kontrolám a případným přelepům poškozených plakátů v průběhu trvání měsíční kampaně. Pokud pracovník zjistí (nebo je mu nahlášen) poškozený plakát na lavičce, za kterou zodpovídá, tak má povinnost do 48 hodin jí opravit, pokud prokazatelně nedojde k nápravě poničené plochy nevztahuje se na tuto plochu finanční plnění.

Každý měsíc ihned po vylepení plakátů se provádí fotodokumentace aktuálního výlepu (každé lavičky). Od nás obdržíte společně s plakáty, lepidlem a ostatním případně i digitální fotoaparát. Fotodokumentace musí být odeslána zpět v co nejkratším termínu, tzn. do 3 - 5 ti dnů od provedení výlepu.

Pracovník výlepu každý měsíc přesně označí do seznamu rozmístění místa ve svém výlepovém obvodu, kde došlo k poškození laviček, a stručně popíše druh poškození.

Hlavní kritéria spolupráce

zodpovědnost

pečlivost

spolehlivost

dosah na mobilním telefonu

vlastní dopravní prostředek výhodou

Pokud Vás naše nabídka zaujala, vyplňte prosím následující formulář:

Prosíme nepoužívejte diakritiku (háčky a čárky).
 
Znáte lavičky AD-Net? Víte o jaké lavičky se jedná?
* Jméno a příjmení
* Věk
* Bydliště
* Zaměstnání / Profese
Možnost automobilu
* Mobilní telefon
Telefon

E-mail
Vaše poptávka musí obsahovat tyto specifikace
* Lokalita, kde by jste chtěl tuto práci provádět
(s ohledem na Vaše bydliště, zaměstnání, působiště... )
město
městská část
Poznámky
(Vyplňte položky označené *)
Děkujeme za Váš zájem. Když se v dané lokalitě uvolní místo a vybereme Vás ze zájemců, budeme Vás kontaktovat.